E hodhi pas skandalin me Alvisën/ Hyseni tani tallet me Bora Zemanin: Bëje një përballje 4 minuta me Donaldin

Bora Zemani ka postuar një foto të re në Instagram.

Moderatorja më e komentuar për momentin në mediat rozë dhe po ashtu më e dashura nga publiku ka postuar një foto të re duke paralajmëruar edicionin e radhës së “Për’puthen Prime”.

Si zakonisht ajo mori mijëra pëlqime e komente mbi foton e saj ku u shfaq me një fustan të shkurtër ngjyrë te bardh.

Por komenti që tërhoqi vëmendje ishte ai i ish konkurrentit të Përputhen apo ndryshe ish të dashurit të Alvisës, Hysen Ramajt i cili i kërkoi Borës një përballje me Donaldin.

“Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”, shkroi Hyseni tek fotoja e Borës.

TE TJERA

spot_img