HYRJELAJMEKRONIKËSherr në lokal, italiani godet me thikë në qafë shqiptarin, 38 vjeçari...

Sherr në lokal, italiani godet me thikë në qafë shqiptarin, 38 vjeçari në gjendje të rëndë

Një debat mes një shqiptari dhe një italiani ka agravuar deri në përdorimin e thikës.

Si pasojë ka mbetur i plagosur 38-vjeçari shqiptar i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja e rëndë sipas mediave italiane ka ndodhur në qendrën historike të Ravenës, ku 38-vjeçari shqiptar dhe italiani janë futur në një bar në sheshin “Baraça” së bashku.

Aty ka nisur debati mes tyre për arsye ende të paqarta.

TE TJERA

spot_img