Po vjen cikloni nga Adriatiku, qytetet që do të godasë dhe orët e stuhisë

I gjithë territori i vendit tonë do të përfshihet nga moti i keq pasditen e sotme dhe gjatë gjithë ditës së nesërme.

Si pasojë e një cikloni të formuar në Adriatik, që në orët e para të ditës së sotme pjesa veriore e vendit është në “pushtetin” e shiut.

Në kryeqytet reshjet e dendura pritet që të godasin pas orës 15:00. Më pas stuhia do të prekë edhe jugun. Reshjet e shiut do të jenë intensive gjatë natës, po ashtu edhe të dëborës në pjesët malore.

Nga pasditja e së martës deri të enjten reshjet do të largohen nga territori ynë për t’u rikthyer sërish të premten

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...