Fansi i Borës shkon në shtëpinë e BB VIP: O Donald, o …

Një fans i moderatores Bora Zemani është afruar pranë rrethimit të shtëpisë më të fashme në Shqipëri dhe ka thirrur emrin e Donald Veshajt.

 

Ka qenë Beatrix Ramosaj, këngëtarja me të cilën Veshaj nisi një romancë të re dhe është afruar tek muri rrethues për të dëgjuar se ç’po thoshte djali në fjalë.

 

“O Donald o masakra, kë bërë gabimin më të madh, jam fans i Borës,”- thotë djali.

 

“Mirë ik fli gjumë tani,”– dëgjohet të thotë Beniada Nishani. Ndërsa Trixa kthehet pranë Donaldit duke përsëritur fjalët e fansit të Borës.

TE TJERA

spot_img