Digjet makina në Shkodër, kamerat kapin autorin, si u fut dhe i vuri flakën

Një makinë është djegur në fshatin Juban në Shkodër.

Raportohet se makina ndodhej në një servis kur rreth orës 02:00 persona ende të paidentifikuar i kanë vendosur zjarrin.

Kamerat e sigurisë kanë kapur një person që futet dhe i vendos zjarrin makinës.

Grupi hetimor ka marrë në pyetje pronarin e makinës dhe po punon për kapjen e autorit.

TE TJERA

spot_img