Kejvina Kthella martohet në fshehtësi? Ajo publikon foton…

Kejvina Kthella është një nga vajzat e famshme shqiptare më të ndjekura në Instagram. Ajo është shumë aktive, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme.

 

 

Së fundmi, modelja i ka befasuar të gjithë, pasi ka ndarë një video, ku ka treguar një unazë që mban në gisht duke iu referuar si unaza e martesës.

 

“E martuar”, ka shkruar ajo krahas videos, duke bërë që të gjithë të nisin nga aludimet.

 

Nuk dihet nëse kjo është një shaka e bukuroshes, apo i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

 

TE TJERA

spot_img