Kejvina Kthella martohet në fshehtësi? Ajo publikon foton…

Kejvina Kthella është një nga vajzat e famshme shqiptare më të ndjekura në Instagram. Ajo është shumë aktive, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme.

 

 

Së fundmi, modelja i ka befasuar të gjithë, pasi ka ndarë një video, ku ka treguar një unazë që mban në gisht duke iu referuar si unaza e martesës.

 

“E martuar”, ka shkruar ajo krahas videos, duke bërë që të gjithë të nisin nga aludimet.

 

Nuk dihet nëse kjo është një shaka e bukuroshes, apo i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

 

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...