Antonela i harron kamerat/ Ngre fustanin dhe … (FOTO)

Ish-konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha, e cila tashmë është banore e “Big Brother VIP”, mesa duket ka harruar praninë e kamerave brenda në shtëpi.

Ajo shfaqet në disa foto, në momentin që ka qenë duke u bërë gati për spektaklin e mbrëmshëm.

Bjondja ka ekzpozuar të brendshmet para kameras pa pasur aspak kujdes.

Në fakt, kujtojmë se ky nuk është rasti i parë që në shtëpi kanë ndodhur momente të tilla të sikletshme nga ana e personazheve të njohur.

TE TJERA

spot_img