Angela Martini bëhet me fëmijë, ama bebin nuk e mbajti ajo në bark por…

Përmes një postimi në rrjete sociale, Angela Martini ka dhënë pak më parë lajmin e bukur se është bërë nënë.

Modelja ka postuar dy foto të bebit dhe zbulon se ajo dhe Dragos janë bërë me djalë.

Angela i ka vendosur djalit emrin Kyree dhe tregon se vogëlushi ka ardhur në jetë me ndihmën e një mbartëseje surrogate.

“Djali ynë Kyree Martini Savulescu, kulmi i dashurisë sonë, lindi dje në 2 dhjetor në 2021, në Dallas, Texas. Jemi me fat që kemi djalin tonë, me ndihmën e një gjesti të mrekullueshëm të një mbartëseje surrogate.

Do i jemi përjetësisht mirënjohës gruas së mrekulleshme që mbajti djalin tonë. Zemrat rona janë plot dashuri dhe lumturi. Mirserdhe në botë Kyree”, shkruan Angela.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img