AKSIDENT I RENDË / MOTORI HUMB KONTROLLIN DHE PËRPLAS TË MOSHUARIN NË…

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se në lagjen Nr.13 Durrës, nje motomjet me drejtues shtetasin V. D.,

64 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën e rrugës, e për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak

Më datë 04.12.2021., rreth orës 17:20, në lagjen Nr.13 Durrës, nje motomjet me drejtues shtetasin V. D., 64 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën e rrugës, e për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

TE TJERA

spot_img