RRAHIN NUSEN 19 VJEÇE, ARRESTOHEN BURRI DHE VJEHRRI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një familje në Mat.

Raportohet se Driland Ziba dhe Bestar Ziba, babë e bir kanë rrahur 19-vjeçaren, nusen e shtëpisë.

Bëhet me dije se Bestar dhe Driland Ziba janë arrestuar nga policia për dhunë në familje.

TE TJERA

spot_img