Nano tregon se çfarë do të ndodhë kur Sali Berisha të largohet përfundimisht nga politika shqiptare

Kriza në PD dhe dy Kuvendet e së njëjtës parti me diferencë një javë janë në qendër të diskutimeve politike.

Analisti Mustafa Nano deklaroi se me largimin e Berishës do të marrin fund dhe dallgët e akuzave që kurrë nuk provohen.

Pjesë nga intervista:

Pyetja: Z. Nano, politika po e ushqen publikun me një dallgë akuzash. Nga njëra anë Berisha akuzon Bashën për lidhje me kri min nga ana tjetër Basha akuzon qeverinë për lidhje me mafien.

Por gjithçka mbetet në kuadër të akuzave. Çfarë domethënie ka kjo retorike, që në fund, nuk prodhon asgjë?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...