Inis Gjoni flet për herë të parë: Si ja shpjegoj vajzës per babain e saj qe nuk jeton me

Inis Gjonit i është dashur të bëjë edhe nënën, edhe babain për vajzën e saj Coco Antonel pasi ish-bashkëshorti i saj i ndjerë nuk jeton më.

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Inisi e pyetur sesi ja ka shpjeguar Coco Antonelit mungesën e të atit, Inisi u shpreh se është treguar e sinqertë me vajzën.

“Figura e babait është një shtyllë e rëndësishme në jetën e gjithkujt, por ajo nuk e ka njohur. Megjithatë unë ja kam shpjeguar shumë thjeshtë duke i thënë se jeta është e tillë.

Disa e kanë lart në qiell, disa janë të ndarë e disa të tjerë janë, por më mirë të mos ishin sepse s’kanë asnjë lloj përgjegjësie”, u shpreh regjisorja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...