Anëtarja e PD-së zbulon pazaret e fshehta të Lulzim Bashës: Ai po blen…

Akuzat e fundit të Sali Berishës se Lulzim Basha po i blen demokratët me poste drejtorësh dhe zv/ministrash në qeverinë e Ramës, i ka konfirmuar si të vërteta për qarkun e Lushnjës, anëtarja e degës së kësaj partie, Nevila Bami.

“Ajo që dua të bëj më dije është se këtu po ndodh që aty u ka vende vakante, janë duke u emëruar persona të caktuar, sidomos në grup sesione, gjithashtu edhe disa shefa të departamenteve po plotësohen me emra personazhesh, për të qenë gati për Kuvendin e 18 dhjetorit.

Nuk e di për me siguri për vendet tjera, por në degën e Lushnjës, po ndodh prej një jave besoj”, tha ajo për MCN Tv.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME