HYRJELAJMESHOWBIZPas puthjes së buzë, Donaldi edhe Beatrixi martohen në shtëpinë e Big...

Pas puthjes së buzë, Donaldi edhe Beatrixi martohen në shtëpinë e Big Brother

Sot Donaldi dhe Beatrixi kanë shkëmbyer puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Tri ditë pasi deklaruan pëlqimin që kanë mes vete, dyshja tanimë janë puthur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Përveç kësaj, Big Brother u ka organizuar atyre edhe një “dasmë”, ku Donaldi dhe Beatrixi janë dhëndri dhe nusja, derisa banorët kanë marrë rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Derisa momentin e puthjes së tyre mund ta shihni në videon më poshtë, kurse deri tani ende nuk ka pasur asnjë reagim nga Bora Zemani./Reporteri.net/

 

 

 

TE TJERA

spot_img