Në BB na tregojnë “modën” e re, shihni çfarë përdorin në vend të letrës së kuzhinës

Në shtëpinë e Big Brother është vënë re një tendencë ca e pazakontë e VIP-ave që si letër kuzhine përdorin letrat higjenike.

Nëse do shikonit me vëmendje videot e tyre nëpër Instagram, do shikonit mes diskutimeve në kuzhinë apo ambjente të tjera që letrat janë të pranishme dhe përdoren në vend të atyre të kuzhinës.

Kjo mund të jetë një mënyrë e banorëve për të kursyer si pasojë e buxhetit të kufizuar, por me siguri ka frymëzuar edhe të tjerë të ndjekin shembullin e tyre. Po ju jeni gati të zëvendësoni letrat e kuzhinës me të banjës, apo jeni nga ata që u shpif vetëm ideja?

Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Luizi vishet si sulltan!

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë vendosur ditën e sotme para një tjetër sfide. Ata do të realizojnë një fotosesion, të dedikuar...

Nita paralajmërohet nga Olta: Po nuk më votove mua si lider do dalësh jashtë si….

Zgjedhjet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...