Habit Blendi Fevziu,bën ndryshimin e madh dh shfaqet me flokë të gjata dhe mjekër (FOTO)

Gazetari Blendi Fevziu, ka publikuar disa foto në Facebook, ku shihet me flokë të gjata dhe mjekër.

Në fakt bëhet fjalë për disa montazhe ironike në rrjet, që gazetari nuk ka hezituar t’i publikojë në profilin e tij.

Ai ka zbuluar se ka marrë edhe një ofertë, për mbjellje flokësh, por siç duket preferon të qendrojë në gjendjen e tanishme.

“Pas një votimi 24 orësh kjo foto e parë fitoi me shumicë të ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dytë.

Falenderoj edhe nje klinike që më ofroi të më mbjellë flokët dhe të mi bëjë kaçurrela si këtu.

Po unë preferoj të mbetem si në foton e fundit”, shkruan ai, ndërsa ka publikuar edhe fotot.

TE TJERA

spot_img