Semi Jaupaj e bën ‘horë’ produksionin e Big Brother, tregon çfarë nuk iu lejua Bora Zemanit për raportin me Donaldin

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixit ka ngjallur reagime të shumta në publik, por edhe të banorëve të eleminuar të Big Brother VIP.

Semi Jaupaj është shprehur e habitur nga kjo çfarë po ndodh mes dyshes, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Mikesha e ngushtë e Donaldit dhe Borës, zbuloi se kur Donaldi i kishte dërguar asaj varësen e tij në datën e përvjetorit të njohjes së tyre.

“Donaldi i dërgoi varësen asaj për përvjetor. Por, ai asnjëherë nuk mori një sinjal nga ajo. Në fakt ajo ia kishte dërguar, por që atij kurrë nuk i arritën”, tha Semi.

TE TJERA

spot_img