Pas skenave në dush, Beatrix shtrihet tek Donaldi, ai e puth

Veprimet e Donaldit dhe Beatrixës po komentohen gjithnjë e më shumë, jo vetëm nga publiku, por edhe nga banorët.

Mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

Ndërsa sot dyshja janë parë sërish bashkë e teksa po qëndronin në oborr janë përqafuar me njëri-tjetrin.

Në një moment Beatrix u shtri në krahët e Donaldit ndërsa ai e puthi në kokë.

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Madje mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

Ndërkohë Semi e ftuar në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Po Bora çfarë mendon?

TE TJERA

spot_img