Edi Rama fans i Fifit? Edhe Kryeministri jonë duket se është ‘fiksuar’ keq me atë që këngëtarja bëri në BBV, ja postimi i tij

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama.

Ky i fundit ka ndarë në ‘Instagram’ një video ku në sfond ka këngën e Fifit.

“Valbona Magjike”-shkruan ai.

Kënga “Diell” ka marrë 1.6 milionë klikime në kohë rekord dhe Ramës nuk i ka shpëtuar kënga më e pëlqyer e momentit.

TE TJERA

spot_img