Dita ndryshe e Jozefina Topallit/ Në natyrë dhe larg politikës, ajo kalon kohë me personat e zemrës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka zgjedhur të kaloj sot një ditë ndryshe, mes natyrës dhe njerëzve të zemrës.

Larg politikës, ajo ka postuar foto ku shihet se ka dalë shëtitje nga Liqeni Artificial i Tiranës, teksa shihet duke shëtitur me karrocë, ku brenda ndodhet nipi i saj.

Topalli është veshur me të zeza dhe duket mjaft në formë.

TE TJERA

spot_img