“Ore çfarë bëjnë këta të SPAK?!” Manjani plas deklaratën e fortë, ja video që publikon ish-ministri

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar hetimet e SPAK për skuadrën e Përmetit.

Pak kohë më parë prokurori Sali Hasa ra në pranga, pasi nga përgjimet u zbulua jo vetëm afera në drejtësi por dhe trukimi i ndeshjes së futbollit Përmet-Selenicë.

Manjani thekson se SPAK sikur e kishte nën hetim Përmetin, si ka mundësi që ai vazhdon aktivitetin e tij sportiv.

“Ore ç’bëjn kta të SPAK?!

Hetojnë apo jo?!

Përmetin sikur e kishin nën përgjim dhe hetim..”, shkruan Manjani.

TE TJERA

spot_img