Jul Deda tall keqas kryedemokratin: Bashën e shoqëronin plot… 11 të besuarit e tij

Kryetari aktual i PD, Lulzim Basha, bëri homazhe në Varrezat e Dëshmorëve një ditë më parë.

Ajo që u vu re ishte se atë e shoqëronin një grusht njerëzish, të cilët njihen si të besuarit e tij.

Lidhur me këtë braktisje të madhe reagoi edhe aktori dhe anëtari i Këshillit Kombëtar, Julian Deda.

“Luli jeton në dy module, ose është në gjumë, ose është vetem.

Pra një gjumash i vetmuar. Te Varrezat e Dëshmoreve e kishin shoqëruar plot 11 të besuarit e tij,” shkruan ai.

Lorenci tregoi se ka pasur lidhje me Keisin, Sabiani e degjeneron: Njeri që do vëmendje

Mbrëmjen e sotme u zbulua nga vetë Lorenci se ka pasur një lidhje mes tij dhe Keisit para hyrjes në Big Brother.   Ky lajm ka...

Bledi Mane nuk përmbahet ndaj Kiarës: Pa Luizin do ishte jashtë si kamariere në Lushnjë duke parë ‘Big Brother’

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...