Jul Deda tall keqas kryedemokratin: Bashën e shoqëronin plot… 11 të besuarit e tij

Kryetari aktual i PD, Lulzim Basha, bëri homazhe në Varrezat e Dëshmorëve një ditë më parë.

Ajo që u vu re ishte se atë e shoqëronin një grusht njerëzish, të cilët njihen si të besuarit e tij.

Lidhur me këtë braktisje të madhe reagoi edhe aktori dhe anëtari i Këshillit Kombëtar, Julian Deda.

“Luli jeton në dy module, ose është në gjumë, ose është vetem.

Pra një gjumash i vetmuar. Te Varrezat e Dëshmoreve e kishin shoqëruar plot 11 të besuarit e tij,” shkruan ai.

TE TJERA

spot_img