Deri tani e kishte mbajtur sekret, zbulohet i dashuri i Beniadës (FOTO)

Beniada ka folur shumë pak për jetën e saj private në shtëpinë e Big Brother Vip.

Dimë se është një modele se ksi e natyrisht një vajzë tepër joshëse dhe spontane.

Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv.

Për ata që nuk e dinë, Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot n’udo e topless të publikuara në rrjetet sociale dhe pozat për marka shumë të njohura.

Ajo që nuk ka treguar është i dashuri i saj italian, ai quhet Gianluigi Tumoletti.

Ndoshta më vonë ajo do të flasë për të por për momentin ne kemi vetëm këtë foto.

TE TJERA

spot_img