“Iliri mbaron fare për Einxhelin, po të ishin jashtë…”, moderatori bën deklaratën e fortë

Prezantuesi i “Shqipëria Live”, Flori Gjini ka bërë disa deklarata të pazak’onta në lidhje me dy nga banorët e Big Brother Vip, Iliri dhe Einxheli.

Ai ka thënë se “Iliri vd es për Einxhelin”, duke nënkuptuar se nëse do të dilnin jashtë shtëpisë, ata mund të flisnin e të bënin debate të bukura me njëri-tjetrin.

Prezantuesi, i ftuar në Big Brother Vip Fun Club, shtoi më tej se Iliri është munduar vazhdimisht ta bëjë Einxhelin pjesë të grupit të vet, por nuk ja ka dalë dhe e sheh se me atë nuk mund të bëhen kompromise për të vërtetën.

Flori: Unë për shembull mendoj që Iliri vd es për Einxhelin. Dojna: Vdes në ç’kuptim Flori se ti ke ardhur me bo mb a?

Semi: Të debatojë me Einxhelin. Flori: Unë mendoj që ai nëse do dalë jashtë shtëpisë së Big Brother me Einxhelin do ta shijojë shumë kafen.

Domethënë do flasin të dy bashkë, do argumentojnë me njëri-tjetrin dhe do bëjnë debate të bukura dhe prandaj jam i bindur që kjo ishte dhe arsyeja që Iliri ka dashur të bëjë Einxhelin realisht pjesë të grupit të tij.

Dojna: Dhe tani ka filluar sul mon, sepse duket sikur Einxheli është distancuar sa më shumë.

Flori: Ai e provoi që ta sul monte, e sul’moi Einxhelin. Gjeti disa etiketime, sepse e kuptoi që Einxhelin ai nuk mundet dot ta manovrojë dhe e kuptoi që me Einxhelin nuk mund të bëjë dot kompromise për të thënë të vërtetën.

Dhe po ta shohësh, në disa sjellje kam vënë re që, për shembull, ndryshe nga Einxheli dhe Beniada. Beniada mund t’ia thotë diçka Einxhelit, nuk e shoh këtë raport te personazhet që i qëndrojnë Ilirit afër.

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Ja dy banoret e ‘Big Brother Vip’ që po dyshojnë hapur tek produksioni për Luizin

Aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë me Luizin kanë lënë të kuptohet se ka vend për dyshim qëndrimi i tij ende...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...