Horoskopi ditor, e hene date 29 nentor 2021

Dashi: Hëna dhe Venusi janë të kundërta, duhet të jeni të kujdesshëm me fjalët që përdorni. Në punë nuk ka shumë mundësi që të keni suksese.

Demi: Hëna do të jetë e favorshme për ju, lajme të mira për dashurinë. Në punë do të keni mundësi më të kënaqshme se në ditët e shkuara, por më e mira nuk ka ardhur ende.

Binjakët: Hëna nuk është në kundërshtim, lëreni veten të lirë në dashuri. Në punë, përpiquni të bëni një bilanc të situatës, polemikat janë të pritshme.

Gaforrja: Hëna dhe Venusi janë në opozitë, në dashuri sot është më mirë të keni qetësi dhe durim. Në punë, përpiquni të shmangni konfliktet, nuk jeni aq të suksesshëm sa mund të keni shpresuar!

Luani: Një ditë që premton mirë në dashuri, por përpiquni të flisni me njëri tjetrin. Në punë, lajmet po vijnë: ruani qetësinë dhe përqendrimin!

Virgjëresha: Në dashuri, e hëna do të jetë një ditë rikuperimi. Në punë, është më mirë të shmangni konfliktet: mund të jeni të rrethuar nga njerëz ziliqarë, kujdes!

Peshorja: Në dashuri sot diçka nuk shkon dhe një problem në familje mund të ndryshojë ekuilibrin gjatë ditës. Në punë, nëse duhet të filloni diçka, mund të ketë dyshime: dëshironi të jeni gjithmonë të saktë, bëni gjithçka siç duhet!

Akrepi: Në dashuri tani mund të tërhiqeni nga dikush i veçantë, kush e di! Në punë, momenti është i mirë për ata që duan të përfshihen.

Shigjetari: Hëna nuk është në anën tuaj, por ju ende jeni duke këmbëngulur për gjërat që doni. Në punë periudha është rikuperim, ende nuk keni marrë atë që keni dashur!

Bricjapi: Sot dhe nesër Hëna dhe Venusi janë me ju, përfitoni nga kjo sepse emocionet e bukura do të vijnë në dashuri. Në punë, nëse keni ndonjë argument, mos hezitoni dhe flisni qartë.

Ujori: Periudha në dashuri është premtuese dhe ne keto dite te fundit te muajit Hëna do të jetë në anën tuaj. Në punë, kompanitë tani duhet të konsolidohen, mbase është dhe momenti juaj.

Peshqit: Ditë interesante në dashuri, rikuperoni. Në punë përpiquni të shmangni polemikat dhe konfrontimet!

Horoskopi 21 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Do të shpërbleheni për vullnetin tuaj. Jini të qetë ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Talentet tuaja krijuese do të rezultojnë të jenë shumë...

Çfarë ndodhi? Sazan Guri shpërthen në lot ‘LIVE’ në emision

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Sazan Guri, i cili mes lotësh foli për humbjen e qenit të tij.   Ambientalisti tregoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME