Elvis Naçi “bamires” edhe me familjaret e tij. Vajza e tij mban si veshje shtepie bluze Balenciaga qe kushton rreth 700 dollare

Elvis Naci eshte ai bamiresi i madh qe ndihmon njerezit ne nevoje, aq sa ne fotot apo materialet qe ai poston duket sikur e gjithe Shqiperia ben be per koke te atij.

E ne fakt c’eshte e verteta ai nuk eshte bamires vetem me njerezit ne nevoje por edhe me familjaret e tij. Nuk e besoni? Po, po eshte e vertet!

Madje se fundmi sapo i ka bere nje bamiresi, ca bamiresie thuaj vajzes se tij te vogel. Behet fjale per nje bluze Balenciaga qe kushton 700$, te cilen ja ka dhuruar vajzes se tij, dhuruar i thencin meqe eshte bamires se normalisht ja ka blere si cdo baba femijes.

Si cdo baba thame? Ne fakt jo sepse jo cdo baba ka mundesine ti blej femijeve bluza Balenciaga, qe ta veshe per shtepi nja dy here e kur ti merzitet ta beje lecke per te fshire pluhurat. Leqe as ashtu se dhe leckat e pluhurave pale c’firme jane!

Epo c’te themi tjeter, u shtofshin baballaret qe bejne bamiresi edhe ne familje se ne fund te fundit sic thote dhe Elvisi: dhurojuni femijeve perkujdesje!

TE TJERA