Edona Bilali takon vajzen shkodrane qe pikturon “muralet” fantastike ne qytetin e Shkodres

Edona Bilali me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka pasqyruar nje nga takimet e saja te zhvilluara sefundmi me nje vajze shkodrane teper te vecante.

Behet fjale per Nermin Shurdha e cila tashme njihet per talentin e saj ne pikture. Themi te vecante pasi dora e saj ne shume vende dhe rruge kyce te Shkodres i ka dhene “jete me ngjyrat e pikturave te saj”.

Sic beri me dije Bilali ne postimin e saj Nermini i ka premtuar qe seshpejti ne seline e PS ne shkoder do te kene nje veper te saj.

TE TJERA

spot_img