Aksident i qëllimshëm ndaj Saliut? Parashikimi “bombë” i Alfred Cakos: Për 2 javë, Berisha do të arrestohet ose…

Eskorta e Sali Berishës dje pas “Foltores” së Kurbinit ka pësuar aksident në autostradën e Laçit.

Makina ku udhëtonte Berisha dhe tre të tjera shoqëruese të tij po udhëtonin njëra pas tjetrës në autostradën e Laçit kur një makinë e cila ka dalë nga një karburant është futur kundërvajtje në autostradë duke dalë ballë për ballë me vargun e makinave të eskortës.

Aksidenti ngriti shumë dyshime, se mund të ishte i qëllimshëm. Për këtë gjë është i bindur Alfred Cako. Para pesë ditësh ai parashikoi se brenda dy javëve, Bersiha ose do të arrestohet, ose do të ketë tentativa për eliminim.

Cako shkruan në rrjetet sociale:

“A sju pata thene ne Rrethi Katror para 5 ditesh se keto 2 jave do kete tentative per eliminim ose arestim te S.B.?”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img