Sa e dhimbshme/ U asfiksuan nga gazi në shtëpi, burrë e grua humbën jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës, ku burrë e grua kanë humbur jetën pasi janë asfiksuan nga gazi.

Më datë 27.11.2021, rreth orës 17:45, në Golem, në katin e dytë të një pallati, janë gjetur në banesën e shtetasit M.J, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi M. J., 60 vjeç banues në Golem dhe shtetasja A. Ll., 50 vjeçe, banuese në Tiranë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes.

TE TJERA

spot_img