“Po lahet nudo”- Beniada ‘lajmëron’ banorët për atë që po ndodh brenda shtëpisë. Ja si reagojnë ata

Modelja Beniada Nishani ka vënë re se këngëtari Valon Shehu po lahej nudo.

Ai është dhe banori që ka ngjallur diskutime dhe komente rreth marrëdhënieve seksuale brenda shtëpisë më të vëzhguar.

Ka qenë Beniada e para qe e ka parë nga reflektimi në pasqyrë. Pranë saj ishte Sarah që sapo kishte dalë nga dushi dhe ajo i thotë “po lahet nudo” dhe nuk mban dot të qeshurën.

Ndërkohë që Sarah ka mbetur pa fjalë nga ajo që pa.

“Me vërte?”, pyet ajo dhe shtanget.

“Po me vërte” përgjigjet Beniada dhe “lajmëron” edhe Einxhellin për atë që ka parë.

TE TJERA

spot_img