Horoskopo ditor, e shtune date 27 nentor 2021

Dashi: Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese.

 

Demi: Në dashuri, çdo ndërlikim mund të zgjidhet sot. Nga ana tjetër në punë propozime të reja janë rrugës.

 

Binjakët: Dita e sotme për ndjenjat është paksa e ndrydhur, vëmendje! Në punë, megjithatë, jeni mjaft nervoz, ju rekomandoj të keni kujdes.

 

Gaforrja: Kujdes nga keqkuptimet në dashuri. Në punë nuk përjashtohen diskutime të karakterit praktik.

 

Luani: E shtuna interesante për takimet me Hënën në shenjë. Në punë dëshironi të kompensoni kohën e humbur.

 

Virgjëresha: Takime të veçanta në horizont me Venusin dhe një Hënë të favorshme. Nga ana tjetër në punë duhet të balanconi të ardhurat dhe shpenzimet.

 

Peshorja: Në dashuri sot më në fund mund të gjeni pak qetësi. Në punë nëse keni pasur probleme, duhet t’i zgjidhni me qetësi dhe gjakftohtësi.

 

Akrepi: Ditë e bukur për ndjenjat me një Hënë të favorshme. Në punë mbani sytë hapur, vullneti juaj i mirë mund të keqkuptohet.

 

Shigjetari: Në dashuri ka një tension të vogël. Nga ana tjetër, në punë Hëna po ndikon dhe po ju bën nervoz.

 

Bricjapi: Ditë e bukur për zemrën me Hënën dhe Venusin në një pozicion të volitshëm. Nga ana tjetër në punë nuk do mungojnë kënaqësitë.

 

Ujori: Sot ka një rikuperim të mirë për ndjenjat. Në punë, nga ana tjetër, mos bëni hapin më të gjatë.

 

Peshqit: Në dashuri sot mund të jeni më dyshues se zakonisht. Në punë janë të mundshme diskutimet me shenjën e Binjakëve.

TE TJERA

spot_img