Grida Duma bën ndryshimin drastik, vështirë ta njihni. Ja çfarë ka bërë… (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike, ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

E cilësuar si një ndër femrat më të bukura të politikës shqiptare, Grida vjen këtë radhë me një pamje të re dhe shumë më ndryshe nga më parë.

Ajo ka ndryshuar stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Foto:

TE TJERA

spot_img