E dhimbshme…/ Humbën jetën nga sulmi ndaj autobusit, kush janë dy nxënësit 18-vjeçar

Personat në foto janë Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj, dy nxënësit që humbën jetën pas sulmit me armë ndaj autobusit në Gllogjan të Kosovës.

 

Bashkë me ta viktimë ka mbetur edhe shoferi i autobusit, shtetasi Gani Gjokaj.

 

Mbrëmjen e kësaj të premteje persona të maskuar sulmuan me bresheri automatiku një autobus që po transportonte nxënës. Si pasojë, humben jeten 3 persona ndërsa dy të tjerë të plagosur.

 

TE TJERA

spot_img