U hodh bashkë me fëmijën nga pallati dhe humbën jetën, identifikohet gruaja në Vlorë (Emri)

Identifikohet nëna në Vlorë, e cila ndërmori aktin ekstrem, ku u hodh nga kati i 5 i një pallati bashkë me fëmijen e saj të mitur dhe për pasojë kanë ndërruar jetë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen ‘Pavarësia’. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për ‘BalkanWeb’ se bëhet fjalë për Pamela Mërtirin.

Sipas dëshmitarëve, gruaja, rreth 35 vjeçe nuk jetonte në këtë pallat./balkanweb

TE TJERA

spot_img