Lajm i rëndë! Një grua 35 vjeçe hidhet nga pallati bashkë me fëmijën e saj

Një 35-vjeçare është hedhur nga pallati së bashku me fëmijën e saj në qytetin e Vlorës. E reja është hedhur së bashku me fëmijën e saj 2-vjeçar nga një pallat në lagjen Pavarësia.

Burime fillimisht bënë me dije se gjendja e nënës dhe fëmijës ishte e rëndë.

Nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërkohë që nëna dhe fëmija u dërguan në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore.

TE TJERA

spot_img