“Këndon bilbili i fushave”, ja kush është vajza shkodrane që fshihet pas zërit viral të Tik Tok

Ka mjaftuar një postim i një emigranti në rrjetin social TikTok dhe kënga “Këndon bilbili i fushave” u be virale pasi kjo video mori shumë shikime dhe pëlqime.

Natyrisht që kjo video është shpërndare aq shumë saqë tashmë të gjithë janë bërë kurioz të dinë edhe identitetin e kësaj vajze.

E s’kishte si të ndodhte ndryshe, ajo është një vajze e re shkodrane, tepër simpatike dhe e qeshur. Ajo është Ingrid Havalja.

Kjo video është postuar 5 vite me pare ne YouTube në pjesëmarrjen e saj në një koncert në Australi.

Karriera e saj muzikore është e hershme pasi duhet theksuar që ajo ka nisur të këndoje që e vogël.

Ajo mund të quhet fare thjeshte është një nga zërat mjaft të pëlqyer dhe të vlerësuar në Shkodër e me gjërë.

Dashuria e saj për muzikën nuk është ndalur vetëm ne kanto pasi ajo është edhe një violiniste, e kush mund ta bënte më mire diçka të tille përveç se një vajze shkodrane si Ingridi.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...