Djemtë thanë se ajo pëlqen femrat/ Mikela nuk lë gjë pa thënë për Anën: Më ka prekur gjoksin dhe…

Vajzat kanë diskutuar në “Përputhen.” Ana është akuzuar nga djemtë se mos ndoshta i pëlqejnë vajzat.

Ndërkohë, ajo ka reaguar e cila tha se veprimet e saj janë për arsye se ajo i respekton.

Ndryshe, Mikela e ka akuzuar se ajo i ka kapur gjoksin dhe vithet tek dhoma e zhveshjes.

TE TJERA

spot_img