Me shumë zemra, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj rikthehen së bashku

Çifti më i dashur në skenën shqiptare, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Zemër përmbi zemër” titullohet kënga e re nga dyshja, për tekstin dhe melodinë e së cilës është kujdesur vetë Albani.

Ndërsa videoklipi është me plot ngjyra dhe shumë i ëmbël. Gjithçka në perfeksion, duke lënë të kuptohet se edhe këtë herë çifti nuk i ka zhgënjyer fansat.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME