HYRJELAJMESHOWBIZGetoari dhe Marina postojnë foton e parë të vajzës së tyre... (foto)

Getoari dhe Marina postojnë foton e parë të vajzës së tyre… (foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme.

Lajmi i ardhjes në jetë të vogëlushes u përhap në të gjitha mediat, madje u zbulua edhe emri i saj.

Megjithatë, Marina dhe Geti preferuan ta shijonin në privatësi ardhjen e Marget në jetë. Ndërsa sot ka ardhur edhe reagimi i tyre i parë si prindër.

Pak minuta më parë ata kanë publikuar një foto me duart e familjes së re, duke shkruar:

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti. Jeta jonë! Marget Selimi. 24/11/2021.”

TE TJERA

spot_img