HYRJELAJMEPOLITIKË“Bomba” e Bashës: Pas “non-gratës”, Berisha më ka thënë “para vetes nuk...

“Bomba” e Bashës: Pas “non-gratës”, Berisha më ka thënë “para vetes nuk vë as PD dhe as demokratët”

Lulzim Basha ka treguar sot se Sali Berisha i ka thënë që “para vetes së tij nuk e vendos Partinë Demokratike”.

Basha tha se pas shpalljes non-grata nga SHBA të Berishës, ai u mundua të tregohej racional, duke i thënë të fokusohen te problemi dhe “të shohim se çfarë mund të bëjmë”.

Por sipas Bashës, Berisha i është përgjigjur prerë duke i thënë “para vetes nuk vë as PD dhe as demokratët”.

TE TJERA

spot_img