HYRJELAJMESHOWBIZTë rezervuar për lidhjen e tyre, por ja çfarë i bën Çiljeta,...

Të rezervuar për lidhjen e tyre, por ja çfarë i bën Çiljeta, Albanit…

Prej 5 vitesh, Çiljeta Xhilaga, është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxha.

Edhe pse kanë disa vite bashkë, ata të dy janë munduar që të jenë të rezervuar rreth jetës së tyre private.

Pavarësisht kësaj, ata janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Këtë e ka vërtetuar vetë këngëtarja e njohur së fundmi.

Ajo ka vendosur si foto profili në “Instagram” një foto me partnerin, si shenjë të dashurisë së tyre.

Nga ana tjetër, kujtojmë se në media është përfolur se Çiljeta dhe Albani janë në prag të martesës.

TE TJERA

spot_img