HYRJELAJMEAKTUALITETNdërron jetë vëllai i ish-deputetit të njohur të PS (foto)

Ndërron jetë vëllai i ish-deputetit të njohur të PS (foto)

Covid-19 i ka marrë jetën vëllait të ish-deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle.

Lajmi i hidhur është konfirmuar nga politikani socialist i cili me anë të një statusi prekës në “Facebook” shkruan se virusi i mori jetën vëllait të tij.

“LAMTUMIRË, O VËLLA! MUA MË DHE KURAJO, POR VETË NUK E PËRBALLOVE DOT COVIDIN E MALLKUAR. I PËRJETSHËM KUJTIMI!”, shkruan Namik Dokle.

Kujtojmë se vetë ish-deputeti, pak kohë më parë u përball me virusin bashkë me bashkëshorten e tij, por fatmirësisht e kaloi lehtë.

TE TJERA

spot_img