Raportonte vdekjen e 46 shqiptarëve/ Spikerja s’mban dot lotët në transmetim LIVE

Një spikere e Alsat nuk ka mundur t’i mbajë lotët teksa jepte lajmin

për tragjedinë e rëndë që ndodhi sot në Bullgari ku humbën jetën 46 persona, shqiptarë të Maqedonisë së Veriut.

 

Ajo ka qarë dhe është ndalur duke mos mundur të vazhdojë.

 

 

 

 

TE TJERA