HYRJELAJMEHabit Transgjinorja Dafina: Meshkujt shqiptarë na shajnë ditën dhe na kërkojnë natën

Habit Transgjinorja Dafina: Meshkujt shqiptarë na shajnë ditën dhe na kërkojnë natën

Trasgjinorja e njohur Dafina ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në Ora News, ku ka habitur me deklaratën e saj.

Ajo është shprehur se meshkujt shqiptarë ditën kur i shohin në rrugë i shajnë, ndërsa natën i kërkojnë.

“Ditën të jesh trans të shajnë, ndërsa në darkë të kërkojnë. Kupton?”i tha trasgjinorja gazetares.

Ndërsa e pyetur nga gazetarja nëse ka edhe meshkuj të martuar që e kërkojnë ajo tha “Portieri ka portë, por kjo s’do të thotë se nuk hyjnë gola”.

TE TJERA

spot_img