HYRJELAJMESHOWBIZE habitshme/ “Do i dilja para plumbit për të”, deklaratë e bujshme...

E habitshme/ “Do i dilja para plumbit për të”, deklaratë e bujshme në Për’puthen

Alvisa Qarri është konkurrentja e Për’puthen që ka shkaktuar shumë debat javët e fundit për shkak të ngjarjeve të ndodhura me ish-të dashurin e saj, Hysenin, për të cilin tha se kishte ushtruar dhu në ndaj saj.

Pas gjithë asaj që kishte ndodhur, Alvisa u rikthyer në Për’puthen Prime, ku pati edhe një përballje me Bashkimin, për të sqaruar gjërat që kishin mbetur pezull mes tyre.

Në video të papublikuara më parë nga prapaskena, Alvisa madje ka bërë deklarata të forta për Bashkimin.

E pyetur nëse është e gatshme t’i dalë plum’bit para për Bashkimin, Alvisa nuk ka hezituar të përgjigjet pozitivisht.

“Patjetër që po. Nëse do jem me atë, po”, ka thënë Alvisa. Të njëjtës pyetje Bashkimi nuk i është përgjigjur, ndërsa situate është përcjellë me humor nga djemtë e tjerë.

Edhe gjatë puntatës së Për’puthen Prime ata bënë deklarata romantike ndaj njëri-tjetrit dhe Alvisa tha se është kthyer vetëm për Bashkimin.

Ajo gjithashtu i kërkoi falje Bashkimit dhe familjes së tij për mërzitjen që i ka shkaktuar.

TE TJERA

spot_img