HYRJELAJMESHOWBIZÇiljeta nuk para poston me Albanin, por ajo çfarë bëri kësaj rradhe...

Çiljeta nuk para poston me Albanin, por ajo çfarë bëri kësaj rradhe habiti të gjithë (foto)

Postimet në rrjetet sociale, Çiljeta i ka të rralla tashmë dhe momentet që ndan janë tepër të përzgjedhura.

Megjithatë së fundmi ajo ka vendosur të ndryshojë foton e profilit në “Instagram”, duke zgjedhur një foto me partnerin e saj, Albanin.

Deri më tani, Çiljeta nuk ka ndarë një moment me të ndër postimet e tjera në rrjetet sociale, pasi duket se jetën private ka zgjedhur ta lërë të tillë.

Megjithatë kaq pak mjaftoi që Çiljeta të na i merrte vëmendjen sërish./revistawho.com

TE TJERA

spot_img