HYRJELAJMESHOWBIZ“O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që...

“O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke”, plas keq mes dy bjondeve ne BBV

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë nisur që të japin mendime për njëri-tjetrin, se sa të njohur janë ata jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në një moment po flisnin për Beniadën dhe Antonela thotë se ajo ende nuk është prezantuese dhe çfarë fame ka kur ka thënë se “dal pa rroba për 100 mijë euro”. Këtë e dëgjoi edhe modelja seksi, e cila reagoi me mjaft sportivitet dhe humor.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Nuk është ende prezantuese

Einxhel: Është prezantuese

Antonela: Nuk është akoma prezantuese. Më fal, çfarë fame ka Beniada që ka thënë dal pa rroba në rrugë për 100 mijë euro?

Beniada: O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke

Einxhel: Beniada ka gjithë atë CV si modele

Antonela: Edhe unë kam bërë punë si modele

Einxhel: Ka një kurrikulum aq të pasur si modele sa nuk mund ti thuash ti për 100 mijë euro.

TE TJERA

spot_img