HYRJELAJMESHOWBIZE quajti Fifin fuçi uthulle, aktorja zbulon sherrin e ndodhur mes tyre:...

E quajti Fifin fuçi uthulle, aktorja zbulon sherrin e ndodhur mes tyre: Ti nuk bën dot më lajme me mua

Aktorja Anna Lika është pjesë e filmit më të fundit të Drilon Hoxhës ‘Shkëmbimi’. Në një intervistë për emisionin ‘Expuls’, teksa po fliste për filmnin Anna ra pre edhe e pyetjeve provokuese.

Autori i #Expuls ngacmoi në fund Annën edhe për sherrin me Fifin i cili ndodhi dy vite më parë, ku gjithçka nisi nga një intervistë e Anna Likës për Ronaldo Sharkën, ku aktorja asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë?

Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e angazhuar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë….

Anna Lika: Jooo…

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkop.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifij jemi pajtuar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dot më lajme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dolën ato (qesh).

TE TJERA

spot_img