HYRJELAJMEAKTUALITETÇ'të jetë vallë... Rama e nis ditën me një lajm, ja çfarë...

Ç’të jetë vallë… Rama e nis ditën me një lajm, ja çfarë pritet të ndodhë shumë shpejt, do ndryshojë jetët e shumë njerëzve

Kryeministri Edi Rama publikon pamjet nga kantieri për ndërtimin e rrugës Qukës-Qafë Plloçë.

Rama shkruan se punimet po vazhdojnë me intensitet për ndërtimin e këtij aksi rrugor të shumëpritur.

“MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Qukës – Qafë Plloçë, ku vijojnë intensivisht punimet për ndërtimin e këtij aksi rrugor të shumëpritur, i cili zbulon një tjetër pjesë të Shqipërisë

magjepsëse për industrinë e turizmit dhe hap perspektiva të reja ekonomike e sociale për banorët e krejt kësaj zone, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

TE TJERA

spot_img