HYRJELAJMESHOWBIZBlend Klosi heq dorë nga makina luksoze dhe shkon në Parlament me...

Blend Klosi heq dorë nga makina luksoze dhe shkon në Parlament me biçikletë

Po ta kishte bërë gjatë kohës kur ishte ministër Mjedisi, do të kishte qenë më interesante.

 

Megjithatë edhe si deputet, Blendi Klosi jep mesazhe pozitive duke përdorur biçikletë.

 

Ai është fotografua nga paparazzi i “Panorama Plus” teksa shkon në Parlament me biçikletë, duke hequr kështu dorë nga komoditeti i makinës luksoze. Panorama

TE TJERA

spot_img